Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Jastëk

  14.99  11.99 

  Ngjyrë

  • Gjelbër

  Madhësi

  • 40x40cm40x40cm
  Clear

  Përshkrim

  Jastëk dekorativ nga brendi Croff.
  Përbërja e materialit: poliester.
  Dimensionet: 40x40cm.

  Informacion shtesë

  Markë

  Croff

  Ngjyrë

  Gjelbër

  Madhësi

  40x40cm

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.