Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Jastëk kuzhine

  14.99  13.49 

  Ngjyrë

  • Gjelbër

  Madhësi

  • 45x45cm45x45cm
  Clear

  Përshkrim

  Jastëk dekorativ për kuzhinë.
  Dimensionet: 45 x 45 cm

  Informacion shtesë

  Markë

  Croff

  Ngjyrë

  Gjelbër

  Madhësi

  45x45cm

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.