Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Jelek

  24.99  22.49 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Jelek nga brendi Nice & Chic për femra.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nice & Chic

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.