Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Jelek

  9.99  5.00 

  Ngjyrë

  • Gjelbër e mbyllur
  • Kaltër e mbyllur

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  • 3XL3XL
  Clear
  SKU: 55809J Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Jelek për meshkuj nga brendi J.Hart&Bros.

  Informacion shtesë

  Markë

  J. Hart & Bros

  Ngjyrë

  Gjelbër e mbyllur, Kaltër e mbyllur

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL, 3XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.