Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Jelek

  39.99  35.99 

  Ngjyrë

  • Hiri

  Madhësi

  • 4646
  • 4848
  • 5050
  • 5252
  • 5454
  • 5656
  • 5858
  Clear
  SKU: 5588635H Kategoria: , , ,

  Përshkrim

  Jelek elegant për meshkuj nga brendi Man Code.

  Informacion shtesë

  Markë

  Man Code

  Ngjyrë

  Hiri

  Madhësi

  46, 48, 50, 52, 54, 56, 58

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.