Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Jelek Adidas

  79.90  63.92 

  Ngjyrë

  • Kaltër e mbyllur
  • Kuqe
  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear

  Përshkrim

  Jelek Adidas Essentials Down Vest

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Kaltër e mbyllur, Kuqe, Zezë

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.