Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Jelek Nike

  121.90  109.71 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Jelek nga brendi Nike.
  Nike Sportswear Down-Fill
  Përbërja e materialit: 100% poliester.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.