Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Jelek

  19.95  15.96 

  Ngjyrë

  • Kaltër
  • Kaltër e mbyllur
  • Qumështi
  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear

  Përshkrim

  Jelek për meshkuj nga brendi Piazza Italia.
  Përbërja e materialit: 100% najlon.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Kaltër, Kaltër e mbyllur, Qumështi, Zezë

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.