Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Jelek

  12.95  11.66 

  Ngjyrë

  • Rozë e ndezur

  Madhësi

  • 3/43/4
  • 4/54/5
  • 5/65/6
  • 7/87/8
  • 8/98/9
  • 9/109/10
  • 11/1211/12
  • 13/1413/14
  Clear

  Përshkrim

  Jelek me kapelë për fëmijë (me seri nga 3/4 vite deri në 13/14).
  Përbërja e materialit: 100% poliester.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Rozë e ndezur

  Madhësi

  3/4, 4/5, 5/6, 7/8, 8/9, 9/10, 11/12, 13/14

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.