Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Jelek Puma

  74.90  67.41 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Jelek për femra nga brendi Puma.

  Informacion shtesë

  Markë

  Puma

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  XS, S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.