Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Kapelë

  9.95  8.95 

  Ngjyrë

  • Bardhë
  • Rozë
  • Zezë

  Madhësi

  • 1 person1 person
  Clear

  Përshkrim

  Kapelë nga brendi Piazza Italia.
  Kapelë me buzë të gjerë dhe shall me hark në pëlhurë të kombinuar.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Bardhë, Rozë, Zezë

  Madhësi

  1 person

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.