Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Kapelë

  12.99  11.69 

  Ngjyrë

  • Kuqe e mbyllur
  • Zezë

  Madhësi

  • 5656
  • 5858
  Clear

  Përshkrim

  Kapelë për femra nga brendi Kate mee.
  Përbërja e materialit: 98% poliester / 2% pambuk.

  Informacion shtesë

  Markë

  Kate mee

  Ngjyrë

  Kuqe e mbyllur, Zezë

  Madhësi

  56, 58

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.