Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Kapelë

  7.99  7.19 

  Ngjyrë

  • Kaltër e mbyllur
  • Zezë
  Clear

  Përshkrim

  Kapelë për meshkuj.
  Përbërja e materialit: 82% pambuk / 12% poliester / 6% elestan.

  Informacion shtesë

  Markë

  Project

  Ngjyrë

  Kaltër e mbyllur, Zezë

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.