Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Këmishë

  24.99  22.49 

  Ngjyrë

  • Bardhë

  Madhësi

  • 3838
  • 3939
  • 4040
  • 4141
  • 4242
  • 4343
  • 4444
  Clear

  Përshkrim

  Këmishë për meshkuj nga brendi Man Code
  Përbërja e materialit: 100% pambuk.

  Informacion shtesë

  Markë

  Man Code

  Ngjyrë

  Bardhë

  Madhësi

  38, 39, 40, 41, 42, 43, 44

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.