Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Këmishë

  16.99  8.00 

  Ngjyrë

  • Kaltër

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear
  SKU: 5548923K Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Këmishë me supe të zhveshura, mëngë të shkurta. Detaje me nuanca të ngjyrës së kaltër.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nice & Chic

  Ngjyrë

  Kaltër

  Madhësi

  XS, S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.