Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Këmishë

  17.95  5.00 

  Ngjyrë

  • Koral e lehtë
  • Qumështi
  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Këmishë me jakë klasike, mëngë të gjatë dhe xhepa.
  Përbërja e materialit: 100% poliester.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Koral e lehtë, Qumështi, Zezë

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.