Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Këmishë

  12.95  11.66 

  Ngjyrë

  • Ngjyra të përziera

  Madhësi

  • 1010
  • 1212
  • 1414
  • 5-65-6
  • 8-98-9
  • 7-87-8
  Clear

  Përshkrim

  Këmishë nga brendi Piazza Italia Kids.
  Përbërja e materialit 100% Pambuk.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Ngjyra të përziera

  Madhësi

  10, 12, 14, 5-6, 8-9, 7-8

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.