Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Këmishë

  16.99  15.29 

  Ngjyrë

  • Kaltër

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  • 3XL3XL
  Clear

  Përshkrim

  Këmishë me jakë klasike dhe mëngë të gjatë nga brendi Man Code.
  Përbërja e materialit: 65% poliester / 35% pambuk.

  Informacion shtesë

  Markë

  Man Code

  Ngjyrë

  Kaltër

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL, 3XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.