Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Këmishë

  14.95  9.00 

  Ngjyrë

  • Hiri
  • Ngjyra të përziera

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • 2XL2XL
  Clear
  SKU: 59915H Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Këmishë nga brendi Piazza Italia.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Hiri, Ngjyra të përziera

  Madhësi

  S, M, L, XL, 2XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.