Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Këmishë

  12.95  11.66 

  Ngjyrë

  • Hiri
  • Kaltër e lehtë
  • Kaltër Persiane
  • Kaltër Qielli

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear

  Përshkrim

  Këmishë nga brendi Piazza Italia .
  Përbërja e materialit 65% Poliester 35% Pambuk.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Hiri, Kaltër e lehtë, Kaltër Persiane, Kaltër Qielli

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.