Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Këmishë

  19.95  17.95 

  Ngjyrë

  • Bardhë
  • Kaltër Qielli

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear

  Përshkrim

  Këmishë nga brendi Piazza Italia.
  Përbërja e materialit: 78% Pambuk. 3% Elastan 19% Poliester.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Bardhë, Kaltër Qielli

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.