Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Këmishë

  29.99  26.99 

  Ngjyrë

  • Bardhë

  Madhësi

  • 3939
  • 4040
  • 4141
  • 4242
  • 4343
  • 4444
  • 4545
  Clear
  SKU: 5492862A Kategoria: , , ,

  Përshkrim

  Këmishë e përshtatshme për punë nga pambuku i pastër, mëngë të gjata dhe jakë klasike.

  Informacion shtesë

  Markë

  Man Code

  Ngjyrë

  Bardhë

  Madhësi

  39, 40, 41, 42, 43, 44, 45

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.