Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Këmishë

  24.99  22.49 

  Ngjyrë

  • Kaltër e lehtë

  Madhësi

  • 4040
  • 4141
  • 4242
  • 4343
  • 4444
  • 4545
  Clear

  Përshkrim

  Këmishë me jakë klasike dhe mëngë të gjatë nga brendi Man Code.
  Përbërja e materialit: 100% pambuk.

  Informacion shtesë

  Markë

  Man Code

  Ngjyrë

  Kaltër e lehtë

  Madhësi

  40, 41, 42, 43, 44, 45

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.