Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Këmishë

  16.99  13.59 

  Ngjyrë

  • Ambergris
  • Gjelbër

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear

  Përshkrim

  Këmishë me mëngë të gjata dhe me jakë klasike.
  Përbërja e materialit: 100% viskozë.

   

  Informacion shtesë

  Markë

  Iwie

  Ngjyrë

  Ambergris, Gjelbër

  Madhësi

  XS, S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.