Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Këmishë

  14.99  7.00 

  Ngjyrë

  • Bardhë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  • 3XL3XL
  Clear
  SKU: 5492773A Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Këmishë me jakë klasike dhe mëngë të gjata.

  Informacion shtesë

  Markë

  Man Code

  Ngjyrë

  Bardhë

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL, 3XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.