Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Këmishë

  14.95  9.00 

  Ngjyrë

  • Ngjyra të përziera
  • Ngjyra të përziera 1
  • Ngjyra të përziera 2

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Këmishë nga brendi Piazza Italia.
  Përbërja e materialit 100% Poliester.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Ngjyra të përziera, Ngjyra të përziera 1, Ngjyra të përziera 2

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.