Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Këmishë

  14.95  7.00 

  Ngjyrë

  • Ngjyra të përziera
  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear
  SKU: 38368NP Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Këmishë nga brendi Piazza Italia.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Ngjyra të përziera, Zezë

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.