Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Këmishë

  29.99  26.99 

  Ngjyrë

  • Kaltër e lehtë

  Madhësi

  • 3939
  • 4040
  • 4242
  • 4343
  • 4444
  • 4545
  Clear
  SKU: 5492904A Kategoria: , , ,

  Përshkrim

  Këmishë e përshtatshme për punë nga pambuku i pastër, mëngë të gjata dhe jakë klasike.

  Informacion shtesë

  Markë

  Man Code

  Ngjyrë

  Kaltër e lehtë

  Madhësi

  39, 40, 42, 43, 44, 45

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.