Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Këmishë

  19.95  7.00 

  Ngjyrë

  • Kaltër e mbyllur

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Këmishë nga brendi Piazza Italia.
  Përbërja e materialit: 100% pambuk.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Kaltër e mbyllur

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.