Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Këmishë

  14.95  7.00 

  Ngjyrë

  • Gjelbër
  • Kuqe
  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear
  SKU: 64949Z Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Këmishë për femra nga brendi Piazza Italia.
  Modeli në gjunjë në pëlhurë të butë gjysmë transparente me xhepa gjoksi dhe mëngë të gjata me mbyllje butoni.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Gjelbër, Kuqe, Zezë

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.