Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Këmishë

  24.99  12.00 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear
  SKU: 5593508Z Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Këmishë nga brendi Iwie.
  Përbërja e materialit: 100% poliester.

  Informacion shtesë

  Markë

  Iwie

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  XS, S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.