Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Këmishë

  16.99  15.29 

  Ngjyrë

  • Ngjyra të përziera

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear
  SKU: 5585754NP Kategoria: , , ,

  Përshkrim

  Këmishë nga brendi J. Hart & Bros.
  Përbërja e materialit: 65% poliester / 35% pambuk.

  Informacion shtesë

  Markë

  J. Hart & Bros

  Ngjyrë

  Ngjyra të përziera

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.