Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Këmishë

  19.95  15.96 

  Ngjyrë

  • Kaltër e lehtë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear

  Përshkrim

  Këmishë nga brendi Piazza Italia.
  Përbërja e materialit 99% Pambuk 1% Elastan.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Kaltër e lehtë

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.