Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Këmishë

  24.99  22.49 

  Ngjyrë

  • Kaltër Deti

  Madhësi

  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear
  SKU: 5493132A Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Këmishë xhins nga pambuku i pastër me xhepa, jakë klasike dhe mëngë të gjata.

  Informacion shtesë

  Markë

  J. Hart & Bros

  Ngjyrë

  Kaltër Deti

  Madhësi

  M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.