Menu

Menu

  Shporta

  E shitur

  Këmishë

  This product is currently out of stock and unavailable.

  Përshkrim

  Këmishë xhins me jakë klasike dhe mëngë të shkurta.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Kaltër e mbyllur

  Madhësi

  3/4, 4/5, 7/8, 8/9, 9/10, 11/12, 13/14

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.