Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Këmishë

  16.99  15.29 

  Ngjyrë

  • Kaltër e lehtë

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  Clear
  SKU: 5645665KH Kategoria: , , , , , ,

  Përshkrim

  Këmishë nga brendi Nice & Chick.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nice & Chic

  Ngjyrë

  Kaltër e lehtë

  Madhësi

  XS, S, M, L

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.