Menu

Menu

  Shporta

  E shitur

  Këmishë e gjatë

  This product is currently out of stock and unavailable.

  SKU: 24760 Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Këmishë e gjatë me jakë klasike, xhepa dhe mëngë të gjata.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Kaltër Deti

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.