Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Këmishë

  19.99  17.99 

  Ngjyrë

  • Kaltër e lehtë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • 2XL2XL
  Clear

  Përshkrim

  Këmishë nga brendi Upim.

  Informacion shtesë

  Markë

  J. Hart & Bros

  Ngjyrë

  Kaltër e lehtë

  Madhësi

  S, M, L, XL, 2XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.