Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Këmishë

  14.95  13.46 

  Ngjyrë

  • Bordo e mbyllur

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear

  Përshkrim

  Këmishë me jakë klasike, mëngë të gjatë.
  Përbërja e materialit: 65% poliester / 35% pambuk.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Bordo e mbyllur

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.