Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Këpucë

  19.95  17.96 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • 4040
  • 4242
  • 4343
  • 4444
  • 4545
  Clear

  Përshkrim

  Këpucë të përshtatshme për përditshmëri.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  40, 42, 43, 44, 45

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.