Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Këpucë

  29.95  14.00 

  Ngjyrë

  • Kaltër e mbyllur

  Madhësi

  • 4040
  • 4141
  • 4242
  • 4343
  • 4444
  • 4545
  Clear
  SKU: 36914K Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Këpucë nga brendi Italian Piazza Italia.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Kaltër e mbyllur

  Madhësi

  40, 41, 42, 43, 44, 45

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.