Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Komplete Adidas

  44.90  40.41 

  Ngjyrë

  • Ngjyra të përziera

  Madhësi

  • 110 (4-5)110 (4-5)
  • 122 (6-7)122 (6-7)
  • 116 (5-6)116 (5-6)
  • 128 (7-8)128 (7-8)
  Clear

  Përshkrim

  Komplete nga brendi Adidas.

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Ngjyra të përziera

  Madhësi

  110 (4-5), 122 (6-7), 116 (5-6), 128 (7-8)

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.