Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Maicë

  9.95  5.00 

  Ngjyrë

  • Krimson

  Madhësi

  • 5/65/6
  • 7/87/8
  • 8/98/9
  • 9/109/10
  • 11/1211/12
  • 13/1413/14
  Clear
  SKU: 30332 Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Maicë me jakë të rrumbullakët dhe me detaje interesante.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Krimson

  Madhësi

  5/6, 7/8, 8/9, 9/10, 11/12, 13/14

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.