Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Maicë

  12.95  6.00 

  Ngjyrë

  • Bardhë
  • Verdhë
  • Zezë

  Madhësi

  • L/XLL/XL
  • S/MS/M
  Clear
  SKU: 26008B Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Maicë nga brendi Piazza Italia.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Bardhë, Verdhë, Zezë

  Madhësi

  L/XL, S/M

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.