Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Maicë

  5.95  5.35 

  Ngjyrë

  • Gjelbër
  • Rozë
  • Verdhë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Maicë nga brendi Piazza Italia.
  Pëlhurë pambuku. Model gjysmë mëngë.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Gjelbër, Rozë, Verdhë

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.