Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Maicë

  5.95  5.35 

  Ngjyrë

  • Kaltër
  • Kremtë
  • Portokalli
  • Rozë e mbyllur
  • Verdhë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Maicë nga brendi Piazza Italia.
  Maicë pëlhure pambuku. Modeli gjysmë mëngë.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Kaltër, Kremtë, Portokalli, Rozë e mbyllur, Verdhë

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.