Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Maicë

  14.95  7.00 

  Ngjyrë

  • Bardhë
  • Portokalli

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear
  SKU: 39998B Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Maicë nga brendi Piazza Italia.
  Maicë për femra në pëlhurë pambuku. Modeli gjysëm mëngë.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Bardhë, Portokalli

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.