Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Maicë

  9.95  6.00 

  Ngjyrë

  • Bardhë
  • Verdhë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear
  SKU: 40048B Kategoria: , , , , ,

  Përshkrim

  Maicë nga brendi Piazza Italia.
  Maicë për femra. Modeli i prerë me mëngë të shkurtra dhe detaje të qëndisura.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Bardhë, Verdhë

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.