Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Maicë

  9.95  8.95 

  Ngjyrë

  • Gjelbër
  • Kremtë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Maicë nga brendi Paizza Italia.
  Maicë pëlhurë pambuku.Modeli i qafës së rrumbullakët dhe gjysmë mëngë.
  100% Pambuk.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Gjelbër, Kremtë

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.