Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Maicë

  9.95  8.95 

  Ngjyrë

  • Bardhë
  • Kaltër e mbyllur

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear

  Përshkrim

  Maicë nga brendi Piazza Italia.
  Maicë me mëngë për meshkuj. Modeli me gjysmë mëngë me jakë të kundërt me shtypje mikro dhe mbyllje me 3 butona.
  100% Pambuk.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Bardhë, Kaltër e mbyllur

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.